Financijski izvještaji — MON PERIN d.d.

As-reported financijski izvještaji (MON PERIN d.d., MONP): račun dobiti i gubitka, financijski položaj i novčani tok — svi periodi iz naše baze, u tisućama EUR. Stavke prema standardiziranoj shemi ekstrakcije; originalne oznake u izvornim dokumentima (poveznice u zaglavljima kolona).

Dobit i gubitak (godišnje, u tisućama EUR)

StavkaFY2025FY2024FY2023FY2022
preračunato iz HRK
Poslovni prihodi 15.34314.57014.1429.794
Poslovni rashodi 11.54110.6168.9886.472
Materijalni troškovi 5.5645.4805.3333.216
Amortizacija 3.7913.2142.1412.041
Operativna dobit (EBIT) 3.8023.9545.1553.322
Neto financijski rezultat 27513181−78
Rashodi od kamata 622629474228
Dobit prije poreza 4.1374.0855.2363.243
Neto dobit razdoblja 4.1374.0855.2363.243
pripada vlasnicima matice 4.1374.0855.2363.243
pripada manjinskim udjelima 0000

Financijski položaj (godišnje, u tisućama EUR)

StavkaFY2025FY2024FY2023FY2022
preračunato iz HRK
Ukupna imovina 72.53761.91260.71743.216
Kratkotrajna imovina 5.6164.2536.9795.078
Zalihe 1385023851
Potraživanja od kupaca 340186120179
Kratkoročna financijska imovina 4.0112.9625.3452.592
Novac i novčani ekvivalenti 7647397262.046
Ukupni kapital i rezerve 47.64538.90437.74729.364
pripada vlasnicima matice 47.64538.90437.74729.364
manjinski udjeli 0———
zadržana dobit 8.2986.7193.8082.023
Kratkoročne obveze 3.0222.9373.0752.194
Obveze prema dobavljačima 5145711.177812
Kratkoročne financijske obveze (dug) 1.8071.7871.553814
Dugoročne financijske obveze (dug) 11.65113.47214.9736.593

Novčani tok (godišnje, u tisućama EUR)

StavkaFY2025FY2024FY2023FY2022
preračunato iz HRK
Novčani tok iz poslovnih aktivnosti 6.9417.6197.9335.194
Novčani tok iz investicijskih aktivnosti −2.530−3.780−15.843−6.993
Kapitalna ulaganja (capex) 2.3926.46713.6396.587
Novčani tok iz financijskih aktivnosti −4.324−3.8266.667−341

Profil dionice i ključni pokazatelji · Metodologija

Informativno — nije investicijski savjet ni preporuka.